logo
Fórum > Zájezd na Sardinii - Na Sardinii je údajně nejčisčí voda ve Středozemním moři.

Vložit příspěve Vložit příspěvek
MB   05.04.2011 13:15:35
Dobrý den,

podmínkou dobrého pocitu a zážitku ze šnorchlování je čistota vody a bohatsví života pod vodou, aby se bylo na co dívat. Podle potápěčské literatury je ve Středozemním moři na Sardinii údajně nejčisčí voda na potápění a specielně je to vhodné pro šnorchlaře a také proto, že pobřeží je bohaté na život.Údajně se její pláže dají srovnávat v čistotě vody s Karibikem.
Proto jsem před asi 2 roky na Elbě, kde se mi viditenost 20 m na hloubku zdála málo, přesvědčoval cestovku, která vozí potápěče, aby místo na Elbu jela na Sardinii, což se nyní za asi velmi výhodných podmínek podařilo. Cena je asi 8900, -Kč na 9 nocí, jede se autobusem z Brna se zajištěným svozem. Spí se v apartmánech po 4 nebo 6 lidech. Je posledních 12-16 míst k obsazení a termín uzavření zájezdu je 7. 4. nebo možná ještě v pátek 8.4..
Pokud by někdo z Vás chtěl jet a být mezi prvními na tomto prvním zájezdu na Sardinii s potápěčskou cestovkou, tak máte možnost, ale prosil bych se přihlásit velmi rychle buď na mojí adrese nebo raději na adrese cestovky, kterou zde přiložím. Moje adresa je milan.busek@raz-dva.cz, tel. 721 911 447 a cestovka má spojovací údaje tel.pl. 516 452 350, web. www.boskotour.cz,gsm:731 169 317,info@boskotour.cz.
Průzračně čisté vodě zdar. I geografická mapa Sardinie a jejího okolí zjevně napovídá, že průzračná čistota vody na Sardinii je velmi reálná.
S pozdravem Milan Bušek
TOPlist