FEB.cz - Freediver East Bohemia Team - FREEDIVING
logo
Jan Honysch - HONY (SSI level 3, FIT level 3)
rok narození: 1979
bydliště: Praha
e-mail: xhony@seznam.cz
ICQ: 122088292
Výkony
Statika:6:06
Dynamika s ploutvemi:211m
Dynamika bez ploutví:125m
Hloubka s ploutvemi:85m
Hloubka bez ploutví:55m
Free immersion:75m
No Limits:52m
Uspěchy
3. místo: MČR 2013 DYN
4. místo: MČR 2013
2. místo: FEB Cup Minicomp 2013
3. místo: MAN IV Hungarian 2010
1. místo: MAN IV Hungarian 2010 DYN
10.místo: MS Bahamy 2009 CWT
4. místo: Zlín Cup 2009 DNF
1. místo: CWT RAB DIVE OFF 2009
3. místo: FIM RAB DIVE OFF 2009
2. místo: DYN MČR 2009
4. místo: MČR 2009
1. místo: FEB Cup 2009
1. místo: FEB Cup DYN 2009
3. místo: Aida rules DNF 2008
5. místo: MČR 2008
7. místo: Nordic Deep 2008
3. místo: Cressi Cup 2005
Radek Veverka - BRADEK JON (CMAS P*, FIT level 2, AA Instructor and Trainer)
rok narození: 1981
bydliště: Chrudim
e-mail: radek@apnea4all.com
ICQ: 221551313
Výkony
Statika:6:33
Dynamika s ploutvemi:175m
Dynamika bez ploutví:100m
Hloubka s ploutvemi:65m
Hloubka bez ploutví:42m
Free immersion:63m
No Limits:63m
Variable Weights:45m
Uspěchy
2. místo CWT Cyprus Summer Games 2014
1. místo STA World Class 2013 Moskva
1. místo DYN World Class 2013 Moskva
5. místo FEB Cup Minicomp 2013
4. místo MČR 2012 STA
1. místo Bizzy Blue Hole 2010 STA
5. místo MAN IV Hungarian 2010 STA
6. místo Zlín Cup 2009
6. místo Zlín Cup 2009 DNF
9. místo Zlín Cup 2009 STA
9. místo Rhein Main Cup 2009
5. místo Rhein Main Cup 2009 DYN/DNF
7. místo: CWT RAB DIVE OFF 2009
Jan Drnek - ANGUS (CMAS P***, advEAN, FIT level 3)
rok narození: 1980
bydliště: Praha
e-mail: h.drnek@seznam.cz
ICQ: 101068173
Výkony
Statika:7:16
Dynamika s ploutvemi:151m
Dynamika bez ploutví:108m
Hloubka s ploutvemi:68m
Hloubka bez ploutví:23m
Free immersion:70m
No Limits:70m
Uspěchy
1. místo: FEB Cup Minicomp 2013
4. místo MAN IV Hungarian 2010 DYN
2. místo: FEB Cup DYN 2009
4. místo: FEB Cup 2009
10. místo: Nordic Deep 2008
Michal Šmahel - SMAHY (Advanced OWD)
rok narození: 1985
bydliště: Pardubice
e-mail: mysak139@seznam.cz
ICQ: 469243886
Výkony
Statika: 5:06
Dynamika s ploutvemi:165m
Dynamika bez ploutví: 132m
Hloubka s ploutvemi: 58m
Hloubka bez ploutví:
Free immersion: 44m
Uspěchy
3. místo: FEB Cup Minicomp 2013
3. místo: MČR 2012
4. místo: MČR 2012 DYN
5. místo: MČR 2012 STA
7. místo: MČR 2011
8. místo: MČR 2010 DNF
9. místo: Bizzy Blue Hole 2010 CWT
8. místo: Zlín Cup 2009 STA
7. místo: Aida rules STA 2008
Kamil Blažek
rok narození: 1970
bydliště: Pardubice, Chotěboř
e-mail: kamil.blazek@post.cz
ICQ: 233753689
Výkony
Statika: 4:22
Dynamika s ploutvemi: 74m
Dynamika bez ploutví: 65m
Hloubka s ploutvemi: 32m
Hloubka bez ploutví: 22m
Free immersion:
Uspěchy
7. místo: FEB Cup Minicomp 2013
9. místo: Aida rules STA 2008
Pavel Rinn (AA Level II)
rok narození: 1980
bydliště: Předměřice nad Labem
e-mail: rinnpavel@seznam.cz
ICQ: 136031306
Výkony
Statika: 5:10
Dynamika s ploutvemi: 108m
Dynamika bez ploutví: 90m
Hloubka s ploutvemi: 25m
Hloubka bez ploutví: 20m
Free immersion: 29m
Uspěchy
4. místo: FEB Cup Minicomp 2013
Kateřina Zítková (AA Level II)
rok narození: 26.8.1988
bydliště: Čelákovice
e-mail: katerina.z@post.cz
ICQ:
Výkony
Statika: 4:32
Dynamika s ploutvemi: 100m
Dynamika bez ploutví: 75m
Hloubka s ploutvemi: 27m
Hloubka bez ploutví:
Free immersion:
Variable Weights:
Uspěchy
4. místo Zlín cup 2011
3. místo MČR 2012 - STA
Sergey Polonyankin - POLA (AA Level II)
rok narození: 1958
bydliště: Pardubice
e-mail: polonyankin@seznam.cz
ICQ:
Výkony
Statika: 4:50
Dynamika s ploutvemi: 100m
Dynamika bez ploutví: 88m
Hloubka s ploutvemi: 30m
Hloubka bez ploutví: 2m
Free immersion:
Uspěchy
6. místo: FEB Cup Minicomp 2013
Štěpán Plodek (AA Level II)
rok narození: 1977
bydliště: Třebechovice pod Orebem
e-mail: stepan.plodek@gmail.com
ICQ:
Výkony
Statika: 4:42
Dynamika s ploutvemi: 80m
Dynamika bez ploutví: 85m
Hloubka s ploutvemi: 35m
Hloubka bez ploutví:
Free immersion: 52m
Uspěchy
8. místo: FEB Cup Minicomp 2013
Jan Mikulecký - BRZDA (AA Level II, CMAS P***, člen sport. potápěčů C21)
rok narození: 1986
bydliště: Hradec Králové
e-mail: brzdicek@seznam.cz
ICQ: 491570743
Výkony
Statika: 4:32
Dynamika s ploutvemi: 57m
Dynamika bez ploutví: 55m
Hloubka s ploutvemi: 36m
Hloubka bez ploutví: 16m
Free immersion: 44m
Uspěchy
1. místo: AA Depth Minicomp 2013
Tomáš Jedlička - BEDEL (AA Level III, CMAS P*)
rok narození: 1978
bydliště: Hradec Králové
e-mail: bedel@email.cz
ICQ: 288120789
Výkony
Statika: 4:29
Dynamika s ploutvemi: 126m
Dynamika bez ploutví: 105m
Hloubka s ploutvemi: 39m
Hloubka bez ploutví: 36m
Free immersion: 47m
Uspěchy
trpělivě vyčkávám
Vítězslav Bukovský (CMAS P*)
rok narození: 1970
bydliště: Hradec Králové
e-mail: bukovsky@seznam.cz
ICQ: 210429956
Výkony
Statika: 4:16
Dynamika s ploutvemi: 75m
Dynamika bez ploutví:
Hloubka s ploutvemi: 27m
Hloubka bez ploutví:
Free immersion:
Uspěchy
trpělivě vyčkávám
Pavel Sobotka - Pajous (AA Level II)
rok narození: 1992
bydliště: Nový Bydžov
e-mail: Sobotkapavel.ml@seznam.cz
ICQ: 393792979
Výkony
Statika: 4:48
Dynamika s ploutvemi: 89m
Dynamika bez ploutví: 62m
Hloubka s ploutvemi: 35m
Hloubka bez ploutví: 18m
Free immersion: 39m
Variable Weights: 30m
Uspěchy
ještě mě FEB nezkazil
Arnošt Štěpánek - ARNY (CMAS **)
rok narození: 1968
bydliště:
e-mail: arnost.stepanek@gmail.com
ICQ:
Výkony
Statika: 3:40
Dynamika s ploutvemi: 135m
Dynamika bez ploutví: 113m
Hloubka s ploutvemi: 12m
Hloubka bez ploutví: 5m
Free immersion:
Uspěchy
neočekávám, od toho jsou tu jiní
Jana Novotná (FIT level 3)
rok narození: tajný
bydliště: Hradec Králové
e-mail: novotna.jana@seznam.cz
ICQ: 247656449
Výkony
Statika: 3:00
Dynamika s ploutvemi: 83m
Dynamika bez ploutví: 50m
Hloubka s ploutvemi: 15m
Hloubka bez ploutví:
Free immersion: 17m
Uspěchy
žije Smajlik
Tomáš Valášek - Doktor
rok narození: 1975
bydliště: Meziměstí
e-mail: VHorst@seznam.cz
ICQ:
Výkony
Statika: 4:29
Dynamika s ploutvemi: 75m
Dynamika bez ploutví: 50m
Hloubka s ploutvemi: 37m
Hloubka bez ploutví:
Free immersion:
Uspěchy
Až se jednou dobře vyspim …?
TOPlist ]